Muzyczna podróż bez granic | Opera, operetka, musical

to podróż po muzyce: wiedeńskiej, amerykańskiej,  węgierskiej i włoskiej. Repertuar jest starannie dobrany pod względem różnorodności brzmienia i technik wykonawczych. Zapowiedź każdej pozycji przez jedną z artystek nie tylko wprowadza w nastrój danego utworu, ale nadaje całemu przedstawieniu charakter edukacyjny. W programie znajdują się również pozycje aktywizujące publiczność do wspólnego wykonywania utworów.

Fairy Ladies to zespół wokalno – instrumentalny, który powstał we wrześniu 2017 roku z inicjatywy czterech utalentowanych i energicznych artystek. Dwie sopranistki, skrzypaczka i pianistka – absolwentki wyższych Akademii Muzycznych w Warszawie, Berlinie, Doniecku i Gdańsku – występują z repertuarem muzyki operowej, operetkowej i musicalowej. Każdy występ podany jest w formie przedstawienia – od zapowiedzi wprowadzającej w charakter utworu, przez stroje odpowiadające tematyce dzieła i akcję sceniczną. Całość koncertu prowadzona jest przez jedną z artystek, co nadaje również charakteru edukacyjnego. W programie nie brakuje utworów podczas których publiczność jest aktywizowana do wspólnej zabawy.

Fairy Ladies miały przyjemność gościć na deskach sceny m.in.: Starej Rzeźni w Szczecinie, Domu Kultury 13 Muz w Szczecinie, Winnicy Turnau w Baniewicach z dwoma autorskimi programami: Muzyczna podróż bez granic i Temperamento.